Christy Official Clothing Logo

Značka "ChristY Official Clothing" vznikla nejen jako klasický merchendise, ale i jako plnohodnotná značka oblečení. Cílem značky je přinášet zajímavý design oblečení a kvalitu, které tě budou reprezentovat kdykoliv a kamkoliv půjdeš. První kolekce oblečení nese název "Crew" a byla vytvořena jen pro několik málo lidí, kteří tvoří ChristY crew. Na nových kolekcích se již pracuje a budou dostupné pro objednání. Informace o každé z kolekcí najdeš dole u jednotlivých kolekcí nebo na Facebooku. 


Christy Official Clothing Christy Official Clothing 2

ChristY Official Clothing - Crew (Limited Edition 2k16)

Při příležitosti vydání skladby Chtějí tě zlomit, vznikla kolekce mikin a triček z limitované edice Crew 2k16. Jedná se o ultimátní sérii oblečení, která na přední straně nese logo "CHRISTY" a na zadní straně jméno člena ChristY Crew a pro něj významné číslo. Pod ním se nachází ChristYho autentický výrok: "Jen pokud jsi obklopen správnými lidmi, pak můžeš být sám tím nejlepším".

Veškeré oblečení z této kolekce je vyrobeno ze 100% bavlny, což zaručuje příjemné nošení za každých okolností. Kolekce je určena pro muže i ženy. Oblečení z této kolekce již není možné získat.


Nové kolekce uvedeme již brzy!